Formularz dla klientów biznesowych


Interesuje mnie:
Finansowanie bieżącej działalnościFinansowanie inwestycjiFinansowanie dla spółek bez BIK - nowośćFinansowanie nieruchomości komercyjnychFinansowanie deweloperówLeasingFaktoringGwarancje, poręczenia


Pokaż pełną treść zgody
Dobre Kredytowanie Łukasz Baran z siedzibą w Krakowie, ul. Okulickiego 51/284, 31-643 Kraków, informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu: odpowiedzi na zadane pytanie, przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Dobre Kredytowanie, przekazywania informacji handlowej – w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na: przetwarzanie przez Dobre Kredytowanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i SMS-ów spersonalizowanych, istotnych informacji dotyczących produktów i usług Dobre Kredytowanie zgodnie z treścią mojego zapytania.