fbpx

Oferty indywidualne

kredyty bez zdolnosci

Kredyty bez zdolności

Masz nieplanowany wydatek, zakup, remont lub potrzebujesz pieniędzy na cele osobiste, o których nie chcesz mówić w banku? Porozmawiaj z naszym konsultantem.

Kredyty na spłatę chwilówek i pożyczek

Najtańsza pożyczka pozabankowa oferowana na rynku jest oprocentowana ok. 50% rocznie. Porównując ją do kredytu bankowego jest to pięć razy droższy sposób na pozyskanie dodatkowych pieniędzy. Czy nie uważasz, że to marnowanie pieniędzy?

Kredyty gotówkowe

Masz pomysł który chcesz zrealizować? Potrzebujesz środków na nieplanowany wydatek? Może chcesz spłacić kredyty w innym banku? Kredyt gotówkowy dzięki nam otrzymasz w krótkim czasie i bez zbędnych formalności.

Kredyty konsolidacyjne

Połącz swoje kredyty i spłacaj niższą ratę, a wszystko to dzięki kredytowi konsolidacyjnemu. Możesz również ubiegać się o dodatkowe środki, na inne wydatki. Zastąp swoje kredyty jednym, korzystnym.

Kredyty na dochód zagraniczny

Unia Europejska, otwarte granice, tanie linie lotnicze, to wszystko daje możliwość pracy w dowolnym miejscu na świecie. Pracując za granicą, nasi Klienci często planują powrót do Polski...

Kredyty dla seniorów

Czy starsza osoba utrzymująca się z renty lub emerytury może liczyć na przychylność banku w sprawie przyznania kredytu? TAK!

Kredyty dla prezesa spółki z o.o.

Popularne ostatnimi laty prowadzenie działalności w formule spółki z ograniczoną odpowiedzialnością powoduje wiele ułatwień podatkowych oraz otwiera drogę do braku opłacania składek ZUS.

Kredyty dla wolnych zawodów

Rosnące wyzwania wynikające z prowadzenia własnej firmy wymagają solidnego zaplecza finansowego. Dla pewnych partnerów finansowych przygotowaliśmy ofertę, która umożliwi rozwój firmy, a także zapewni płynność finansową na długi czas.

Kredyty dla rolników

Losowe sytuacje sprawiają, że banki wpisują klientów do Bankowego Rejestru uniemożliwiając w późniejszym czasie zaciągnięcie kredytu. W Krajowym Rejestrze Dłużników można znaleźć się już po jednej nieopłaconej fakturze za telefon czy Internet.

Kredyty dla obcokrajowców

Jeżeli przyjechałeś do Polski kilka miesięcy temu i nie do końca orientujesz się jak wygląda pozyskanie kredytu bankowego, zgłoś się do nas. Kredyty dla obcokrajowców to nasza specjalność! Pomagamy na każdym etapie, od przygotowania dokumentów, po uzyskanie decyzji i podpisanie umowy. Wysokie kwoty kredytów z długim okresem spłaty.

Pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości

Różne sytuacje życiowe powodować mogą opóźnienia w spłacie kredytów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, do naszej oferty wprowadziliśmy możliwość uzyskania pożyczki prywatnej pod zastaw nieruchomości. Jesteśmy w stanie zagwarantować szybką decyzję o przyznaniu pożyczki i wysokie kwoty możliwe do uzyskania.