Oferty Indywidualne

money-in-pocket

Kredyty gotówkowe

Masz pomysł który chcesz zrealizować? Potrzebujesz środków na nieplanowany wydatek? Może chcesz spłacić kredyty w innym banku? Kredyt gotówkowy dzięki nam otrzymasz w krótkim czasie i bez zbędnych formalności.

money-661584_1920

Kredyty konsolidacyjne

Połącz swoje kredyty i spłacaj niższą ratę, a wszystko to dzięki kredytowi konsolidacyjnemu. Możesz również ubiegać się o dodatkowe środki, na inne wydatki. Zastąp swoje kredyty jednym, korzystnym.

money-1528718_1280

Kredyty bez zdolności

Masz nieplanowany wydatek, zakup, remont lub potrzebujesz pieniędzy na cele osobiste, o których nie chcesz mówić w banku? Porozmawiaj z naszym konsultantem.

business-1316931_1280

Kredyty dla wolnych zawodów

Rosnące wyzwania wynikające z prowadzenia własnej firmy wymagają solidnego zaplecza finansowego. Dla pewnych partnerów finansowych przygotowaliśmy ofertę, która umożliwi rozwój firmy, a także zapewni płynność finansową na długi czas.

money-367973_1920

Kredyty dla rolników

Losowe sytuacje sprawiają, że banki wpisują klientów do Bankowego Rejestru uniemożliwiając w późniejszym czasie zaciągnięcie kredytu. W Krajowym Rejestrze Dłużników można znaleźć się już po jednej nieopłaconej fakturze za telefon czy Internet.

228509298_1d7c39781d_b

Kredyty bez historii kredytowej

Banki „nie lubią” klientów w tzw. „pustym BIKiem”. Zazwyczaj są to osoby poniżej 20 roku życia lub starsze, które nigdy nie posiadały żadnego zobowiązania kredytowego.
Banki sprawdzają wnikliwie historię kredytową klienta, a jej brak nie daje gwarancji spłaty kredytu przez wnioskodawcę.

services-finance-03

Kredyt bez wyciągów z konta

Coraz więcej banków wymaga aby klient starający się o kredyt gotówkowy lub konsolidacyjny przedstawił wyciąg z rachunku. Dzięki temu bank ma przegląd comiesięcznych wydatków, o które pomniejsza otrzymywane wynagrodzenie, powodując w ostateczności sytuację, w której klient nie ma zdolności kredytowej.

money-1235658_1280

Kredyty dla prezesa spółki z o.o.

Popularne ostatnimi laty prowadzenie działalności w formule spółki z ograniczoną odpowiedzialnością powoduje wiele ułatwień podatkowych oraz otwiera drogę do braku opłacania składek ZUS.