fbpx

Oferty indywidualne

kredyty bez zdolnosci

Kredyty bez zdolności

Masz nieplanowany wydatek, zakup, remont lub potrzebujesz pieniędzy na cele osobiste, o których nie chcesz mówić w banku? Porozmawiaj z naszym konsultantem.

kredyty-na-spłatę-chwilówek

Kredyty na spłatę chwilówek i pożyczek

Najtańsza pożyczka pozabankowa oferowana na rynku jest oprocentowana ok. 50% rocznie. Porównując ją do kredytu bankowego jest to pięć razy droższy sposób na pozyskanie dodatkowych pieniędzy. Czy nie uważasz, że to marnowanie pieniędzy?

kredyty-gotówkowe

Kredyty gotówkowe

Masz pomysł który chcesz zrealizować? Potrzebujesz środków na nieplanowany wydatek? Może chcesz spłacić kredyty w innym banku? Kredyt gotówkowy dzięki nam otrzymasz w krótkim czasie i bez zbędnych formalności.

kredyty-konsolidacyjne

Kredyty konsolidacyjne

Połącz swoje kredyty i spłacaj niższą ratę, a wszystko to dzięki kredytowi konsolidacyjnemu. Możesz również ubiegać się o dodatkowe środki, na inne wydatki. Zastąp swoje kredyty jednym, korzystnym.

kredyty-na-dochód-zagraniczny

Kredyty na dochód zagraniczny

Unia Europejska, otwarte granice, tanie linie lotnicze, to wszystko daje możliwość pracy w dowolnym miejscu na świecie. Pracując za granicą, nasi Klienci często planują powrót do Polski...

kredyty-dla-seniorów

Kredyty dla seniorów

Czy starsza osoba utrzymująca się z renty lub emerytury może liczyć na przychylność banku w sprawie przyznania kredytu? TAK!

kredyty-dla-prezesa-sp-zoo

Kredyty dla prezesa spółki z o.o.

Popularne ostatnimi laty prowadzenie działalności w formule spółki z ograniczoną odpowiedzialnością powoduje wiele ułatwień podatkowych oraz otwiera drogę do braku opłacania składek ZUS.

kredyty-dla-wolnych-zawodów

Kredyty dla wolnych zawodów

Rosnące wyzwania wynikające z prowadzenia własnej firmy wymagają solidnego zaplecza finansowego. Dla pewnych partnerów finansowych przygotowaliśmy ofertę, która umożliwi rozwój firmy, a także zapewni płynność finansową na długi czas.

kredyty-dla-rolników

Kredyty dla rolników

Losowe sytuacje sprawiają, że banki wpisują klientów do Bankowego Rejestru uniemożliwiając w późniejszym czasie zaciągnięcie kredytu. W Krajowym Rejestrze Dłużników można znaleźć się już po jednej nieopłaconej fakturze za telefon czy Internet.

kredyty-dla-obcokrajowców

Kredyty dla obcokrajowców

Jeżeli przyjechałeś do Polski kilka miesięcy temu i nie do końca orientujesz się jak wygląda pozyskanie kredytu bankowego, zgłoś się do nas. Kredyty dla obcokrajowców to nasza specjalność! Pomagamy na każdym etapie, od przygotowania dokumentów, po uzyskanie decyzji i podpisanie umowy. Wysokie kwoty kredytów z długim okresem spłaty.

pożyczki-prywatne-pod-zastaw-nieruchomości

Pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości

Różne sytuacje życiowe powodować mogą opóźnienia w spłacie kredytów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, do naszej oferty wprowadziliśmy możliwość uzyskania pożyczki prywatnej pod zastaw nieruchomości. Jesteśmy w stanie zagwarantować szybką decyzję o przyznaniu pożyczki i wysokie kwoty możliwe do uzyskania.