fbpx

Oferty biznezowe

finansowanie-bieżącej-działalności

Finansowanie bieżącej działalności

Kupujesz, sprzedajesz, budujesz , na tym polega biznes. Zdarza się jednak, że płatności z tytułu wystawionych faktur nie spływają od razu.

finansowanie-inwestycji

Finansowanie inwestycji

Kredytem inwestycyjnym możesz sfinansować wszelkiego rodzaju przedsięwzięcia od budowy nieruchomości, po zakup sprzętu, samochodów, ziemi.

finansowanie-dla-spółek zoo bez bik

Finansowanie dla spółek bez BIK – nowość

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów odnośnie finansowania dla spółek z o.o. w których udziałowcy lub prezes wpisani zostali do baz Biura Informacji Kredytowej, utworzyliśmy specjalną ofertę kredytów.

finansowanie-nieruchomości-komercyjnych

Finansowanie nieruchomości komercyjnych

Jeżeli Twoja firma chce inwestować w nieruchomość komercyjna pod wynajem lub grunt pod budowę takiej nieruchomości, zgłoś się do nas.

finansowanie-deweloperów

Finansowanie deweloperów

Odważne inwestycje wymagają specjalnego wsparcia, dlatego przygotowaliśmy ofertę dla firm deweloperskich. Finansowanie inwestycji budowlanych, przeznaczonych przez Klienta na sprzedaż lub na wynajem.

leasing

Leasing

Leasing to forma finansowania zakupu, w której przedmiot leasingu zostaje zakupiony przez firmę finansującą (np. bank), a następnie oddany jest w użytkowanie korzystającemu (np. przedsiębiorcy).

faktoring

Faktoring

Faktoring to korzystne i szybkie finasowanie obrotowe w przedsiębiorstwie, które pomaga poprawić płynności finansową, a także otrzymać zamrożone środki z niezapłaconych faktur.

gwarancje-poręczenia

Gwarancje, poręczenia

Finansowanie inwestycji jest przeznaczone na zwiększenie majątku firmy i jego modernizację. Długi okres kredytowania oraz karencja w spłacie rat umożliwi stabilny rozwój firmy.